Hrvatski English Deutsch Predaj Oglas (Besplatno!)   Prijava

Realitica oglasi

Traži u Napredno

Prodajem Zemljište, Ulcinj

Vrsta: Prodajem Građevinsko Zemljište
Područje: Ulcinj
Lokacija: Ulcinj
Zemljište: 4.228 m2

Opis: Prodaje se Zemljiste,

4228 M2
Parcele se nalaze u Ulcinjskom Pojleu u opštini Ulqinj.
Lokacija parcela je idealna u mirnom i zelenom okruženju, au visokoj sezoni nema problema sa masovnim turizmom već uživajte u mirnom miru.
Parcele su izuzetno pogodne za izgradnju apartmanskog naselja.
Za dodatne informacije možete nas uvijek kontaktirati.
E-mail: mai777@live.nl

S poštovanjem,
Mai

3 parcela të barabarta prej 1400 M2 të ofruara për shitje.
Të 3 parcelat janë të vendosura në një sipërfaqe të përgjithshme prej 4228 M2 të cilat gjithashtu mund të shiten në tërësinë e saj.
Komplote gjenden në Ulqinjsko Pojle në komunën e Ulqinit.
Vendndodhja e parcelave është ideale në një mjedis të qetë dhe të gjelbër. Në sezonin e lartë nuk ka probleme me turizmin masiv, por gëzojnë qetësinë e serenës.
Komplote janë jashtëzakonisht të përshtatshme për ndërtimin e një kompleksi apartamentesh ose ndoshta një kampingu.
Për informacione të mëtejshme mund të na kontaktoni gjithmonë.

Përshëndetje,
mai

Oglasio: Mai
Mobitel: +31629872601


Oglas Broj: 1901666
Zadnja Promjena: 11 Jul, 2019
Tags: Nekretnine Ulcinj | Prodaja Građevinskih Zemljišta Ulcinj

Kontakt Forma

Šaljemo poruku. Molim pričekajte ...

Vaša poruka je poslana.

Nismo uspjeli poslati poruku. Molim pokušajte ponovno.

Molimo ispunite sva polja u formi.